Medior szoftverfejlesztő (NodeJs + React)

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Fejlesztési igények azonosítása és dokumentálása
  • Fejlesztések végrehajtása, tesztelése és dokumentálása
  • Megoldási javaslatok és fejlesztési specifikációk kidolgozása az ügyféligények alapján
  • Kódelemzés, hibakeresési feladatokban aktív részvétel, hibajavítás

Téged keresünk, amennyiben

  • rendelkezel legalább 3-5 év tapasztalattal JavaScript/Node.js programozásban
  • rendelkezel informatikai területen szerzett felsőfokú iskolai végzettséggel vagy szakirányú képesítéssel
  • rendelkezel az alábbi ismeretekkel:
    • NodeJs eszköztár ismerete (pl. Express.js, Socket.io)
    • Natív javascript, ES6, TypeScript ismerete
    • Magabiztos React ismeret
    • Adatbázis, ORM, NoSQL ismeretek
    • Git verziókezelő ismerete, linux ismeret
  • rendszerszemléletű a gondolkodásmódod és van jó szervezőképességed
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Előny:

  • Fiori/UI5 ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívás

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág utca, Gateway Irodaház

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal,
  • Bruttó bérigény megjelölésével.
  • Amennyiben ajánlás útján jelentkezel, úgy tüntesd fel az ajánló nevét!

A jelentkezés egyúttal az AB Consulting Group Zrt. honlapon megtalálható Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltak szerinti adatkezeléshez való hozzájárulást is jelenti.