Junior projektmenedzser

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cégünk, új munkatársat keres alábbi pozícióra:

Junior Projektmenedzser

Feladatok:

  • SAP, illetve nem SAP rendszerbevezetési és támogatási projektek előkészítési, tervezési, megvalósítási és zárási feladatainak koordinációja,
  • Projektek működési rendjének kialakítása, az alkalmazott projektmenedzsment módszertan és eszközök folyamatos használata,
  • Kockázatok és problémák menedzsmentje,
  • Projektmenedzsment termékek elkészítése,
  • Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel, beszállítókkal, licensztulajdonossal, a projekt további érintettjeivel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal, saját munkatársakkal
  • Projektek dokumentálása, szerződéses és pénzügyi adminisztrációs feladatok (teljesítések dokumentációja, számlázás támogatása)

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzettséggel (minimum Bsc) rendelkezel,
  • minimum 2-3 év releváns (informatikai projektmenedzsment) munkatapasztalatod van,
  • erős informatikai háttérrel rendelkezel,
  • gyakorlati ismereted van MS PP, Word, Excel, Teams és projektmenedzsment támogató alkalmazásokból,
  • kiváló kommunikációs, prezentációs készséged van szóban és írásban egyaránt;
  • analitikus látás-/gondolkodás módod van,
  • pontos, precíz és határozott vagy, a határidőket mindig betartod,
  • bírod a stresszt és a pörgést, képes vagy párhuzamosan több feladat menedzselésére,
  • önállóan be tudod osztani az idődet,
  • tudsz embereket irányítani és felelősséget vállalni a munkádért,
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Előny:

  • Megalapozott elméleti/gyakorlati SAP ismeretek
  • Üzleti szoftverarchitektúrák elméleti/gyakorlati ismerete
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Pályázatkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívás
  • Interaktív csapatépítő programok

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág utca, Gateway Irodaház

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz
  • Bruttó bérigény megjelölésével
  • Amennyiben ajánlás útján érkezel, úgy tüntesd fel az ajánló nevét

A jelentkezés egyúttal az AB Consulting Group Zrt. honlapon megtalálható Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltak szerinti adatkezeléshez való hozzájárulást is jelenti.