SAP BÁZIS TANÁCSADÓ

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Különböző SAP rendszerek telepítése, bázis szintű üzemeltetése, támogatása
  • Ügyfeleink SAP rendszerekkel kapcsolatos igényeinek támogatása, rendszergazdákkal való együttműködés a technikai kérdésekben
  • Különböző adatbáziskezelők (HANA, Sybase ASE, MSSQL, Oracle) telepítése, konfigurálása, üzemeltetése
  • PCOE támogató feladatok
  • Mentési stratégiák kialakítása, mentések biztosítása
  • Migrációk, verzióváltások végrehajtása, menedzselése
  • Nyomtatók és nyomtatási problémák kezelése, támogatása
  • Transzportrendszerek kialakítása, működtetése
  • Performancia elemzés, rendszernaplók ellenőrzése, job-ok futtatása
  • Rendszerhiba esetén helpdesken keresztül érkező kérések megoldása, szorosan együttműködve a belső csapattal
  • Rendszerdokumentációk készítése, karbantartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelek IT csapataival
  • Aktív részvétel új rendszerek tervezésében, méretezésben
  • Oktatások, workshopok tartása
  • K+F projektekben való szakmai részvétel
  • Junior kollegák mentorálása
  • Önképzés

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzettséggel (minimum BSC) rendelkezel,
  • minimum 5 év SAP területen szerzett szakmai tapasztalatod van,
  • analitikus látás-/gondolkodásmódod van,
  • pontos, precíz és határozott vagy, a határidőket mindig betartod,
  • bírod a stresszt és a pörgést, képes vagy párhuzamosan több feladat menedzselésére,
  • önállóan be tudod osztani az idődet,
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel.

Előny:

  • SAP hivatalos certifikációk megléte
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Interaktív csapatépítő programok
  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívás

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág utca, Gateway Irodaház

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal
  • Bruttó bérigény megjelölésével
  • Amennyiben ajánlás útján jelentkezel, úgy tüntesd fel az ajánló nevét!
  • Jelentkezés helye: jelentkezés gombra kattintva, vagy a karrier@abconsulting.hu email címen

A jelentkezés egyúttal az AB Consulting Group Zrt. honlapon megtalálható Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltak szerinti adatkezeléshez való hozzájárulást is jelenti.