Projektvezető

Feladatok

  • SAP, illetve nem SAP rendszerbevezetési és támogatási projektek előkészítési, tervezési, megvalósítási és zárási feladatainak koordinációja, irányítása
  • Projektek működési rendjének kialakítása, az alkalmazott projektmenedzsment módszertan és eszközök folyamatos használata
  • Kockázatok és problémák menedzsmentje
  • Projektmenedzsment termékek elkészítése, a szükséges eszkalációs feladatok ellátása ügyfél és szállító oldalon
  • Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel, beszállítókkal, licensztulajdonossal, a projekt további érintettjeivel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal, saját munkatársakkal
  • Szerződéses és pénzügyi adminisztrációs feladatok (teljesítések dokumentációja, számlázás támogatása)
  • Szükség szerint beszerzési eljárások ajánlattevői oldali dokumentumainak elkészítése

Téged keresünk, ha

  • van felsőfokú végzettséged és minimum 5 év releváns munkatapasztalatod (informatikai projektmenedzsment);
  • rendelkezel nagyvállalati üzleti folyamatok átfogó ismeretével;
  • analitikus látás-/gondolkodás módod van;
  • erős informatikai háttérrel rendelkezel;
  • pontos, precíz és határozott vagy, a határidőket mindig betartod;
  • bírod a stresszt és a pörgést, képes vagy párhuzamosan több feladat menedzselésére;
  • önállóan be tudod osztani az idődet;
  • tudsz embereket irányítani és felelősséget vállalni a munkádért;
  • gyakorlati ismereted van MS PP, Word, Excel, Teams és projektmenedzsment támogató alkalmazásokból
  • kiváló kommunikációs, prezentációs készséged van szóban és írásban egyaránt;
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Előny

  • PMP vagy IPMA C, B minősítés
  • Megalapozott elméleti/gyakorlati SAP ismeretek
  • Üzleti szoftverarchitektúrák elméleti/gyakorlati ismerete
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Közbeszerzési tapasztalat (akár ajánlatkérői, akár ajánlattevői oldalon)
  • Pályázatkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Jelentkezz 2021. június 30-ig, magyar és angol nyelvű önéletrajzod elküldésével és bérigényed megjelölésével a karrier@abconsulting.hu címen.

A jelentkezés egyúttal az AB Consulting Group Zrt. honlapon megtalálható Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltak szerinti adatkezeléshez való hozzájárulást is jelenti.