Feladatok

  • Átfogó (SAP) technikai/üzleti tartalmú ügyfélprezentációk, demók előkészítésének koordinálása, véglegesítése a megismert ügyféligények alapján
  • Ajánlati anyagok, demók ügyfél oldali prezentálása, koordinálása
  • Konkrét ügyféligények, ajánlatkérések elsődleges szakmai értelmezése, részfeladatokra bontása, műszaki/pénzügyi ajánlati struktúra kialakítása, ajánlatkészítés szakmai koordinálása
  • SAP termékportfólió, -életciklus követése, gyártói kapcsolattartása
  • Szakmai ajánlathoz szükséges információk összegyűjtése, egységesítése
  • Beszerzési eljárások ajánlattevői oldali dokumentumainak elkészítése, ellenőrzése, naprakész nyilvántartása
  • Riportok, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Szerződéskötés előkészítése, koordinálása, véleményezése, módosítások kezelése
  • Kapcsolattartás az eljárásban érintett partnerekkel

Pozícióhoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat
  • Nagyvállalati üzleti folyamatok átfogó ismerete
  • Analitikus látás-/gondolkodásmód
  • Erős informatikai háttér
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Pontosság, precizitás és határozottság
  • Stressztűrés
  • MS PP, Word, Excel, Teams készségszintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny

  • Nagyvállalati folyamatok tervezése kapcsán szerzett üzleti elemzői tapasztalat
  • Megalapozott elméleti/gyakorlati SAP ismeretek
  • Üzleti szoftverarchitektúrák elméleti/gyakorlati ismerete
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Közbeszerzési tapasztalat (akár ajánlatkérői, akár ajánlattevői oldalon)
  • Beszerzést támogató IT rendszerek ismerete
  • Pályázatkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Jelentkezz 2021. április 01-ig, magyar és angol nyelvű önéletrajzod elküldésével és bérigényed megjelölésével a karrier@abconsulting.hu címen.

A jelentkezés egyúttal az AB Consulting Group Zrt. honlapon megtalálható Adatvédelmi tájékoztatójában foglaltak szerinti adatkezeléshez való hozzájárulást is jelenti.