KEZDŐ/JUNIOR FEJLESZTŐ

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cégünk keres Benneteket, a jövő generációit az alábbi pozícióra:

Csapatunk új tagjaként, rugalmas, lendületes vállalati környezetben szerezhetsz piacképes szakmai tudást és tapasztalatot. A gyakornoki időt követően szakmai mentor támogatásával, valós projektkörnyezetben fejlődhetsz. Barátságos légkörben, változatos, mindig új kihívást jelentő feladatok várnak, folyamatosan építheted nálunk a karriered! Csatlakozz hozzánk és fedezd fel a lehetőségeidet!

Feladtatok

  • Önálló szakmai feladatok ellátása, tapasztalt mentorok segítségével
  • Programozási nyelvek/keretrendszerek alapjainak elsajátítása és magabiztos alkalmazása: ABAP, UI5, NodeJs, Typescript

Téged keresünk amennyiben

  • rendelkezel folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal és gyakornoki helyet keresel;
  • vagy akár már van diplomád és szeretnél fejleszteni;
  • rendszerszintű, algoritmikus gondolkozásod van;
  • mindened a kódolás;
  • érdeklődsz az új technológiák iránt;
  • szeretnél belelátni informatikai rendszerek tervezésébe, fejlesztésébe, implementálásába;
  • ismered, vagy érdekelnek a vállalati működési folyamatok;
  • szeretnéd munkáddal segíteni az ügyfeleket hatékonyságuk, eredményességük növelésében;
  • fiatalos, közvetlen munkakörnyezetben képzeled el magad;
  • tudsz otthonról is hatékonyan dolgozni, de szereted az irodai csapatmunkát is;
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Amennyiben szeretnél az AB Consulting Group csapatához tartozni, jelentkezz az önéletrajzod elküldésével a karrier@abconsulting.hu email címre!